Audycja Źródło Kreacji - Twórz Własną Przygodę

Świadoma Kreacja Własnej Rzeczywistości.

O "Źródle Kreacji"...

Tagi:

Źródło Kreacji"Źródło Kreacji" to projekt dedykowany świadomej kreacji własnej rzeczywistości - którego korzenie sięgają książki “Sekret” (autorstwa Rhondy Byrne), stanowiącej przez lata inspirację Projektu.

 

 

"Źródło Kreacji" - w sporej mierze styczne z przekazem "Sekretu" - pogłębia oraz poszerza zasygnalizowaną w nim wiedzę do formy, w której staje się stylem życia.

 

A oto, jak o historii Projektu pisze Autor:

"Źródło Kreacji" wywodzi się od projektu "Sekret w praktyce", którego geneza sięga 24 czerwca 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy obejrzałem film "The Secret". Dzień później postanowiłem zarejestrować się na forum dyskusyjnym "Sekret życia w obfitości", poświęconym m.in. tematyce poruszanej w filmie. To właśnie w okresie Mojej aktywności na łamach wspomnianego forum zainicjowałem autorską audycję "Źródło Kreacji", dedykowaną stricte tzw. "Prawu Przyciągania" - a zarazem pierwszy filar Projektu.

Kilka miesięcy później, 4 listopada 2008 r. - z zamiarem utworzenia wyspecjalizowanej, dynamicznej bazy wiedzy nt. Sekretu - utworzyłem polskie forum dyskusyjne, zatytułowane "Sekret w praktyce". Z biegiem czasu forum ewoluowało, zbierając wokół siebie coraz to nowe osoby zainteresowane zgłębianiem tematyki "Prawa Przyciągania" oraz wymianą doświadczeń.

Równolegle wydawałem kolejne epizody "Źródła Kreacji", których - jak dotąd - uzbierało się 28 + kilka odcinków specjalnych, dedykowanych nieobecnej jeszcze (stan na dzień 25.11.2012 r.) w Polsce, najnowszej książce Rhondy Byrne (autorka bestselleru "The Secret") - "The Magic" ("Magia").

Również równolegle, w pewnym momencie zacząłem nosić się z zamiarem napisania książki o Sekrecie - która to idea dojrzewała w Mojej Świadomości do kwietnia 2010 roku, kiedy to zostałem ostatecznie zainspirowany, by powołać ją do życia. Pierwsze wydanie książkowej wersji "Sekretu w praktyce" (a zarazem kolejnego - po audycjach oraz forum - filaru Projektu) miało miejsce na przełomie 2010/2011 roku. Książka została wówczas opublikowana w formie elektronicznej, jako dostępny dla wszystkich "e-book" w formacie PDF . Pół roku później ukazało się jej pierwsze uaktualnione (wzbogacone o garść nowych treści) wydanie. W listopadzie 2012 r. natomiast zakończyłem prace nad drugim uaktualnieniem, które wniosło jeszcze więcej nowej treści, jak również nową szatę graficzną e-booka.

Forum dyskusyjne było obecne w polskim Internecie przez kilka lat - mniej więcej do przełomu sierpnia/września 2012 r., w którym to czasie postanowiłem zawiesić jego obecność na czas nieokreślony. Niedługo później domena "sekretwpraktyce.pl" zyskała nowego właściciela, nie reprezentując dłużej Projektu.

2 komentarze:

 1. Czy audycja "Źródło Kreacji" jeszcze kiedyś wróci??
  Przyznam że całość przesłuchałem z dobrych 10 razy i wiele kwestii związanych z prawem przyciągania których do końca nie rozumiałem się wyjaśniło. Krótko mówiąc świetna robota!! szkoda że zawieszona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od pewnego czasu mam w zanadrzu tematy na nowe epizody "Źródła Kreacji", Twój komentarz prawdopodobnie przyczyni się do znacznego przyspieszenia nagrań :) . Dziękuję!

   W międzyczasie opublikowałem szereg innych audycji - w teorii inspirowanych literaturą, w praktyce odnajdziesz tam również niejedno zagadnienie z nurtu Prawa Przyciągania/Sekretu (dziś określam to zagadnienie "Świadomą Kreacją"). Przykłady:

   - świeża audycja o "Potędze Podświadomości" (http://moliumpodcast.blogspot.com/2016/01/molium-12-potega-podswiadomosci-powrot.html),

   - cały "cykl waldenowski" (zagadnienia m.in. kształtowania Własnej osobowości w podążanym kierunku, efektywniejszego "czerpania z życia", siły pasji i wiele więcej; http://moliumpodcast.blogspot.com/search/label/cykl%20waldenowski);

   Usuń

Licencja Creative Commons
Audycje "Źródło Kreacji" są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.

powered by:

Autorskie Szablony Blogger • Projekty Stron Internetowych / Grafika Komputerowa: thomasleighdesign[at]gmail.com

© copyright by Thomas Leigh, 2008-2016