Audycja Źródło Kreacji - Twórz Własną Przygodę

Świadoma Kreacja Własnej Rzeczywistości.

"Źródło Kreacji" #33 - najpotężniejsza praktyka Prawa Przyciągania.

Dzień Świadomej Kreacji - audycja o Prawie PrzyciąganiaZagadnienia:
Najpotężniejsza praktyka PP. • Co przyciągamy nieświadomie? • Nawyk Obserwatora.Uczucia wskaźnikiem charakteru Naszych myśli. • Żadna myśl nie może rozwijać się bez Naszej uwagi. • Na czym polega "Praktyka z Wodą" i czym Mnie zaskoczyła? • Nadanie "odpowiedniego tonu" Nowemu Dniu Twego Życia. • Tablica Wizji jako portal + nowe elementy do zamieszczania na niej. • Język uczuć. "Lista Przyjemności". • W każdej chwili mówisz Wszechświatowi czego pragniesz.Przyprawiaj uczuciami Twoje posiłki i napoje. • Gotuj z uśmiechem / Miłością. • Koncentracja = dawanie uwagi. • "Modlitwa Afirmacyjna". • W Swoich wizualizacjach celowo mieszaj źródła pozytywnych uczuć pochodzące zarówno z Twojego życia, jak i wyobrażeń. • Efektywniejsza komunikacja z Własną Podświadomością.

 

Materiały uzupełniające:

 

 


Pobierz (ok. 3 godz.; 55MB):
http://hostuje.net/file.php?id=fe4a3363762385d0735e6b64be7668c1

lub
https://archive.org/download/ZrodloKreacji33/Zrodlo%20Kreacji%2033%20-%2003.2016.mp3

7 komentarzy:

 1. Świetna robota, masa przydatnych informacji i sposobów na zastosowanie świadomej kreacji w swoim życiu.
  Myślę że najistotniejszą sprawą jest zrozumienie tego jaki wpływ mamy na swoje życie i ile tak naprawdę możliwości się przed nami otwiera. Jak dla mnie "Źródło Kreacji" jest najpraktyczniejszym zbiorem informacji o prawie przyciągania.
  Dzięki pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "zrozumienie tego jaki wpływ mamy na swoje życie i ile tak naprawdę możliwości się przed nami otwiera."

   Co jest tym bardziej fascynujące, iż potrzebne narzędzia mamy cały czas pod ręką - w postaci Własnych myśli, nastrojów, emocji i przekonań. Mi osobiście dopatrywanie się weń "paliwa" Kreacji oraz świadome dbanie o to by było jak najczęściej odpowiednie - daje dużo frajdy i satysfakcji :) .

   Dziękuję bardzo za komentarz! Zawsze ogromnie się cieszę gdy dociera do Mnie, iż audycja się przydaje.

   Thomas

   Usuń
  2. "zrozumienie tego jaki wpływ mamy na swoje życie i ile tak naprawdę możliwości się przed nami otwiera."

   Co jest tym bardziej fascynujące, iż potrzebne narzędzia mamy cały czas pod ręką - w postaci Własnych myśli, nastrojów, emocji i przekonań. Mi osobiście dopatrywanie się weń "paliwa" Kreacji oraz świadome dbanie o to by było jak najczęściej odpowiednie - daje dużo frajdy i satysfakcji :) .

   Dziękuję bardzo za komentarz! Zawsze ogromnie się cieszę gdy dociera do Mnie, iż audycja się przydaje.

   Usuń
 2. Kiedy można się spodziewać kolejnego źródła kreacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znam konkretnego terminu, mam jednak sporo notatek na bardzo konkretne i zaskakujące tematy nowych epizodów. :) Myślę więc, że coraz bliżej.

   Usuń
 3. Zbliżający się nowy odcinek źródła kreacji to Bardzo pozytywna wiadomość jak dla mnie!!! żadna książką ani film nie analizują poszczególnych zagadnień związanych z świadomą kreacją rzeczywistości tak szczegółowo i przystępnie jak jest to przedstawione w źródle kreacji, a złe zrozumień lub nie zrozumienie zasad którymi się ten proces kieruje może prowadzić do zwątpienia a w skrajnych przypadkach do zaprzestania świadomego kreowania własnego losu.
  Uważam że każdy kto miał szczęście i trafił na źródło kreacji w swoich poszukiwaniach wiedzy na temat prawa przyciągania ma całą wiedzę potrzebną do kreowania szczęśliwego życia, DZIĘKI za ogrom pracy włożony w cały cykl!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "złe zrozumień lub nie zrozumienie (...) może prowadzić do zwątpienia a w skrajnych przypadkach do zaprzestania świadomego kreowania własnego losu."

   Na szczęście odnoszę wrażenie, iż osoby odnajdujące się w koncepcie "Prawa Przyciągania/Świadomej Kreacji" są również wystarczająco zdecydowane, aby nie poddać się tak łatwo. Wiesz, dla niejednej osoby obranie tej drogi będzie oznaczało dużą zmianę w życiu - i nie mam tu na myśli efektów Świadomej Kreacji, co raczej wcześniejsze, wszystkie konsekwencje życia na co dzień wg nowych prawideł (branie ich pod uwagę na pierwszym planie). To niewątpliwie duża zmiana, tak duża iż bez przesady można ją określić "nowym stylem życia". Coś takiego Moim zdaniem buduje się stopniowo, jak nowy nawyk - który z biegiem czasu staje się odruchem. "Duże, ale do ogarnięcia" - tak bym rzekł. Jak jazda samochodem czy rowerem, tylko na większą skalę.

   Nie każdy jest na to gotowy tu i teraz. Niemniej jednak istnieje wg Mnie coś takiego, jak "punkt gotowości", odpowiedni czas - i jeśli dzisiaj jeszcze nie nadszedł, nie trzeba się przejmować. Trochę tak, jak z ciastem w piekarniku, które wymaga, aby się jeszcze trochę dopiekło. Jeśli więc nawet nie odnajdujesz się w tym dzisiaj, miast zniechęcenia, czy śmiałego osądzania iż to nie jest dla Ciebie - możesz po prostu odłożyć to "na półkę" na jakiś czas, by później do tego wrócić i sprawdzić na nowo.

   "DZIĘKI za ogrom pracy włożony w cały cykl!!!"

   Na zdrowie :) . A Ja dziękuję za pozytywny i entuzjastyczny komentarz!

   Usuń

Licencja Creative Commons
Audycje "Źródło Kreacji" są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.

powered by:

Autorskie Szablony Blogger • Projekty Stron Internetowych / Grafika Komputerowa: thomasleighdesign[at]gmail.com

© copyright by Thomas Leigh, 2008-2016